Witajcie w nowym roku szkolnym!

Drodzy uczniowie, cieszymy się, że potwierdzacie kontynuację nauki języka angielskiego w moreEnglish, a jeszcze bardziej, że tylu nowych uczniów zgłasza się do nas z polecenia. To dla nas największa satysfakcja kiedy przyprowadzacie swoje rodzeństwo lub przyjaciół.

W tym roku szkolnym moreEnglish wdraża program przygotowań do Egzaminów Cambridge i tym samym ubiegamy  się o status Preparation Centre. Stawiamy na długoletnią współpracę, bo chcemy, aby dzieci  uczyły się przynajmniej do certyfikatu FCE, który potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (matura rozszerzona). Mamy mnóstwo nowych pomysłów i materiałów, które sprawią, że nauka z nami będzie bardzo przyjemna.

Obecnie kończymy pracę nad grafikiem zajęć, który będzie szyty na miarę waszych potrzeb. Dziękujemy za przekazane informacje o planach lekcji w szkołach i o waszych dodatkowych aktywnościach pozalekcyjnych.  To już najwyższy czas, żeby zapisać się na zajęcia języka angielskiego w moreEnglish, bo pierwsze grupy zaczynają naukę już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy na kursy i do zobaczenia na zajęciach.

Witajcie w nowym roku szkolnym!
Zamknij menu