Opinie o szkole

Mama Igi i Marysi
Moje córki mają przyjemność czerpać naukę języka angielskiego w szkole językowej moreEnglish. Lekcje są bezstresowe, pełne kreatywności i humoru, prowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze. Dziewczynki z lekcji na lekcję wzbogacają słownictwo i z wielką przyjemnością uczęszczają na zajęcia. Z całą pewnością jest to szkoła godna polecenia.
Mama Anastazji
Córka jest z zajęć bardzo zadowolona, osiąga wysokie wyniki w nauce z języka angielskiego i reprezentuje szkołę w konkursach. Lekcje prowadzone w ciekawy sposób, z wykorzystaiem nowoczesnych sprzętów interaktywnych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w bardzo przyjaznej atmosferze.
Mama Ani
Serdecznie polecam szkołę językową moreEnglish. Moja córka uczęszcza drugi rok, uwielbia przyjeżdżać na zajęcia, dzieci uczą się przez zabawę, jest dużo śmiechu, radości, zawsze z zajęć dzieci wychodzą pogodne i pełne energii, oczywiście bardzo pozytywnej. Pan Mariusz uwielbiany przez dzieci, wymyśla wspaniałe gry, zabawy, przedstawienia, kultywuje każde święta oraz podtrzymuje tradycje polskie jak również angielskie. Jestem bardzo zadowolona z zajęć.
Mama Wiktorii
Szkoła języka angielskiego Pana Mariusza to szkoła prowadzona z pasją, zaangażowaniem i odpowiedzialnością za każdego ucznia (nawet tego najmłodszego). Systematyczność, miła atmosfera, pozytywne nastawienie zachęca dzieci do nauki przez zabawę.
Julia lat 10
Na zajęciach jestem od 5 lat. Podoba mi się to, że na zadane mi pytania mogę odpowiedzieć słownie, nie pisemnie. Na zajęciach wiele się uczę i ma to wpływ na moje oceny i udział w konkursach.
Iga lat 11
Chodzę na zajęcia od 2 lat. W zajęciach podoba mi się to, że używamy technologii oraz, że Pan Mariusz jest fajny. Poza zajęciami gram w cymbergaja lub rysuję na tablicy interaktywnej. Zajęcia pomagają mi dostawać lepsze oceny ze sprawdzianów w szkole. Lubię tu przychodzić, ponieważ jest fajnie.
Iga lat 10
Na zajęcia chodzę 3 lata. W zajęciach podoba mi się to, że mamy mało zadawane. Dawniej dostawałam 3, a teraz 6 na angielskim szkolnym.
Marysia lat 11
Na zajęcia chodzę 3 lata. W zajęciach podoba mi się luźna i miła atmosfera. Podobają mi się również zabawy podczas zajęć i mili nauczyciele. Zajęcia wpływają na moje oceny oraz pomagają mi w krótszej nauce angielskiego. Podoba mi się wystrój sali i gra "Kahoot!". Bardzo lubię przychodzić na zajęcia.
Zuzia lat 10
Na zajęcia chodzę od roku i kilku miesięcy. W zajęciach podoba mi się to, że gramy czasami w różne gry i dobrze rozumiem to co Pani tłumaczy. Te zajęcia pomagają mi w szkole. Tutaj jest bardzo fajnie.
Zosia lat 11
Chodzę tu 4 lata. Podoba mi się, że rozmawiamy tu o wszystkim i Pani Katarzyna i Pan Mariusz lubią nas. Podczas przerw gramy w piłkarzyki. Poza lekcjami podoba mi się, że mamy tu co robić. Lubię Panią Kasię i Pana Mariusza.
Zamknij menu