Mariusz Organiściak – założyciel szkoły moreEnglish.

Język angielski jest jego największą pasją. Z wykształcenia filolog języka angielskiego. Praktyk – posiada wieloletnie doświadczenie w nauce dzieci i młodzieży (uczy od 2001 r.). Stworzył autorski program nauki języka angielskiego dla dzieci, który jest realizowany w szkole moreEnglish. Ogromne wyczucie pedagoga sprawia, że świetnie rozumie dzieci i ich świat. Uwielbia pływanie i pojedynki w piłkarzyki.

Mariusz Organiściak o szkole:

Szkoła językowa powstała w 2012 r. w Skierniewicach z potrzeby znalezienia odpowiedniego miejsca dla coraz większej liczby dzieci zgłaszających się do mnie po zakończonych zajęciach z języka angielskiego prowadzonych w przedszkolach. Rodzice szukali kontynuacji tych zajęć dla swoich dzieci, które rozpoczęły naukę w szkołach. Zależało im na utrwaleniu zdobytej przez nich wiedzy i dalszych postępach w nauce języka angielskiego, a także na podtrzymaniu entuzjazmu do nauki języka jaka im wcześniej towarzyszyła. W 2016 r szkoła zaczęła funkcjonować pod nazwą moreEnglish. Obecnie w moreEnglish prowadzone są zajęcia dla dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Od września 2018 r. szkoła rozpoczyna swoją działalność również na warszawskim Żoliborzu.

Skuteczna nauka
Szkoła moreEnglish zorientowana jest na skuteczną naukę języka angielskiego, która jest zabawą i jednocześnie przynosi efekty. Stawia na nowoczesne metody nauczania i systematyczność.
Indywidualne podejście
To co wyróżnia szkołę to koncentracja na języku angielskim i indywidualne podejście do uczniów i ich potrzeb. Dużą uwagę przywiązujemy do odpowiedniej motywacji do nauki języka angielskiego. Uzyskujemy to stosując m.in. metodę comiesięcznych nagród.

Uczymy języka angielskiego​​

W moreEnglish uczymy języka angielskiego, a nie udzielamy korepetycji. Program realizowany jest szybciej niż w szkole podstawowej lub gimnazjum, korzystamy z własnych autorskich materiałów i wybieramy podręczniki, które nie pokrywają się z tymi, które używane są w szkołach. Uczniowie moreEnglish mają nadwyżkę wiedzy, która pozwala im swobodnie uczestniczyć w lekcjach szkolnych i lepiej wykorzystywać wiedzę ze szkoły. Uczniowie, którzy kontynuują naukę w moreEnglish mają najlepsze wyniki z języka angielskiego w swoich klasach oraz biorą udział w szkolnych i pozaszkolnych konkursach i olimpiadach.

Co nas wyróżnia?

To, co wyróżnia szkołę moreEnglish to sposób ustalania grafiku godzinowego zajęć. Dostosowujemy się do Waszych potrzeb bo wiemy, że tylko systematyczna nauka przynosi najlepsze efekty. W związku z tym, godziny zajęć nie są ustalane odgórnie, nie decydujemy o nich sami. Na początku roku szkolnego zbieramy od Was informacje o planie lekcji oraz o innych zajęciach pozaszkolnych. Dopiero po zebraniu tych informacji ogłaszany jest grafik zajęć w moreEnglish. Plan godzinowy grup szyty jest na miarę Waszych oczekiwań, ale w poszanowaniu - wszystkich uczestników zajęć oraz mając na uwadze higieniczny czas zajęć dla poszczególnych grup wiekowych.

Doświadczenie

Szkoła powstała w 2012 r., a program i metody nauczania wypracowane zostały podczas pracy pedagoga i filologa od 2001 r. w 45 placówkach oświatowych prywatnych i państwowych z łącznie 13 000 dziećmi.

Skuteczność

Wyniki naszych uczniów w nauce języka angielskiego potwierdzają wysoką jakość naszych kursów.

Profesjonalizm

Uczymy języka angielskiego i w tym się specjalizujemy. Mamy własny program nauczania, ale nie poprzestajemy na tym, ciągle się szkolimy, jesteśmy na bieżąco w trendach w nauczaniu i nowościach wydawniczych.

Dopasowanie

Kurs i metody prowadzenia zajęć dopasowane są do uczestników, ich wieku, poziomu znajomości języka, ale także ich temperamentu i potrzeb.

Najlepszą rekomendacją naszych kursów jest Wasza opinia o nich:

Ponad 80% naszych klientów trafia do nas z polecenia znajomych.

Zamknij menu